בת מצווה בבריכה בירושלים – חוויה בלתי נשכחת

בת מצווה כיום היא כבר מזמן לא זריקת סוכריות בבת בבית כנסת וברכה מהרב - בת מצווה היא הפקה של ממש והילדה שלכם רוצה את החוויה שתהפוך אותה למלכה ליום אחד. 
ואכן ישנו מקום שיכול לתת מענה לכלת בת המצווה ולחברים שלה, בחוויה כיפית ובלתי נשכחת של חגיגת בת מצווה בבריכה בירושלים.

בת מצווה בבריכה בירושליםרעיון מעולה וייחודי לחגיגה מיוחדת ובלתי נשכחת !

מי שמגיע מאזור ירושלים או מירושלים עצמה יכול ליהנות מבריכת מסילת ציון הנמצאת בסמוך לירושלים באזור בית שמש הממוקם בפרוזדור הבירה. 
הבריכה מהווה מעיין פארק מים של ממש המציע מלבד בריכה ענקית, גם פארק ענק בו מגוון אטרקציות לילדים שבינן חגיגות ימי הולדת ובר ובת מצוות. 
במקום יער ילדים גדול שם ניתן לחגוג בת מצוות בבריכה דרך טיפוס על קירות, קליעה למטרה, אפיית פיתות,משחקים מאתגרים, טיפוס בחבלים, טיפוס בטיחותי על עצים בהשגחה של מפעילים במקום, פעילויות מאתגרות ומרתקות, תחרויות נושאות פרסים, משחקי מים, מדשאות גדולות, מזנוני אוכל שילדים אוהבים, מתנפחים ומגוון פינוקים להורים ולילדים.

בת מצווה בבריכה ירושלים

מדוע הפכה כה נחשקת ומתבקשת חגיגת בת מצווה בבריכה בירושלים וסביבתה ?

הורים רבים הן מאזור ירושלים והן מאזור המרכז, מגדירים את חווית ארגון בת מצווה בירושלים כחוויה בלתי רגילה ובלתי נשכחת והיא טובה יותר מכל מסיבת בת מצווה רגילה. 
אחת הסיבות כך מספרים ההורים היא חסכון בטרחה ועצם היכולת להגיע שהכל כבר ערוך ומאורגן והם ההורים לא צריכים להתאמץ חוץ מלהנות עם הילדים ולצבור חוויות.
יתרה מכך, אל לנו לשכוח כי ילדינו נהנים באופן מקסימלי מחוויה זו אשר מעניקה להם יכולת תנועה חופשית,עשייה וחוויות עשירות וממשיות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

יום הולדת בבריכה ירושלים | ימי כיף לילדים בירושלים